BEZPIECZEŃSTWO

Informacje finansowe należą do najbardziej wrażliwych danych dla każdej firmy. Dokumenty i dane finansowe narażone są zarówno na niebezpieczeństwo nieautoryzowanego przekazania nieodpowiednim osobom , ale również możliwości fizycznego zniszczenia spowodowanego awarią sprzętu lub systemu komputerowego czy też zniszczenia lub zaginięcia samych dokumentów księgowych. Jednocześnie narażony na błędy jest również proces wprowadzania danych do systemu komputerowego, a jak i wszelkie ich przetwarzanie.

Dlatego ogromnie ważne jest dla nas, aby wszystkie informacje przekazywane zarówno od Państwa jak i do Państwa były bezpieczne. Dokładamy należytej staranności by Państwa dane nie dostały się w niepowołane ręce.

Jednocześnie stosujemy najnowsze procedury ochrony i zabezpieczenia danych na wypadek zniszczenia sprzętu i lub awarii systemu komputerowego. W kwestii wprowadzania i przetwarzania danych stosujemy sprawdzone procedury kilkuetapowej weryfikacji danych księgowych. Zaksięgowane i przetworzone przez system dane są następnie weryfikowane pod kątem ich poprawności. Oprogramowanie, z którego korzystamy jest na bieżąco aktualizowane.

Lokal, w którym pracujemy  jest  i pilnowany przez agencje ochrony 24 godziny na dobę.