O NAS

Biuro Rachunkowe „PULA” działa na warszawskim rynku od 2000 roku. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej średnich i małych podmiotów gospodarczych, wspólnot mieszkaniowych, fundacji. Zapewniamy pełną obsługę księgowo-rachunkową oraz kadrową umożliwiając naszym klientom sprawniejsze działanie.

Stanowimy kilkuosobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jesteśmy ukierunkowani na ciągły rozwój oraz zdobywanie wiedzy w celu rozwoju firm naszych Klientów.

Niewielka struktura organizacyjna naszego biura jest naszym największym atutem, bowiem zapewnia każdemu z naszych Klientów bezpośredni kontakt z dedykowanym mu księgowym. Taka filozofia działania wynika z faktu, że każdy nasz Klient jest dla nas niezwykle ważny.

Zatrudniamy tylko najlepszych. Naszą kadrę stanowią profesjonalnie przygotowani specjaliści, posiadający szerokie doświadczenie i ukierunkowani na wdrażanie nowych rozwiązań w celu minimalizacji ponoszonych przez Państwa kosztów. Każdemu z naszych klientów zostaje przydzielony opiekun, którego zadaniem jest dbanie o wszystkie jego sprawy. Opiekun taki jest niemal własnym pracownikiem Klienta, z tą różnicą, że to my pokrywamy jego pensję, ubezpieczenie i koszty stworzenia stanowiska pracy. Naszego Klienta nie martwią zatem nagłe urlopy lub zwolnienia lekarskie, bowiem jesteśmy zespołem.

Jesteśmy solidni, uczciwi, lojalni i dyskretni.

Co nas wyróżnia od innych?

  • duże doświadczenie w księgowości i sprawach podatkowych – działalność z zakresu usług księgowych prowadzona od 2002 r.
  • profesjonalizm i wysokie, stale podnoszone kwalifikacje
  • ogromna elastyczność – umiejętność dostosowania usługi do specyfiki i wymagań każdej firmy
  • dyskrecja – gwarantujemy całkowitą poufność wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie współpracy, jak i po jej zakończeniu
  • skupienie się na Kliencie – dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów
  • własne, wypracowane metody współpracy z Klientem – szanując czas naszych Klientów bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, zawsze jednak służąc pomocą, a na życzenie również dojeżdżamy do Państwa